Devign LIVE Games yeni ve gelişmeye devam ediyor.Bir şey çalışmıyor mu? Bize WhatsApp'tan yaz
Oyunlar
ETKİLEŞİMLİAÇIK BETAYENİ ÇIKAN

Divine Man

CANLI yayın izleyicilerin için yapılmış üç şeritli bir şehir koşusu. Divine Man'i trafiğin arasından geçir, engellerin üstünden atla, alçak tabelaların altından kay ve enerji kutularını topla. Destekçiler turbo, kalkan, can ekler ve yolu temizler; rakipler kasa, kamyon, kaya ve aksilikler gönderir. Yayıncı ayrıldığında pilot devralır. Hediye fiyatları, sohbet komutları, beğeniler ve kurtarma kuralları oyun çalışırken Devign başlatıcısındaki tablona uyar.

runner3Binteractive
Fragmanı izle
Resmi fragmanDivine Man0:32

Ekran görüntüleri

BU OYUN HAKKINDA

CANLI yayın izleyicilerin için yapılmış üç şeritli bir şehir koşusu. Divine Man'i trafiğin arasından geçir, engellerin üstünden atla, alçak tabelaların altından kay ve enerji kutularını topla. Destekçiler turbo, kalkan, can ekler ve yolu temizler; rakipler kasa, kamyon, kaya ve aksilikler gönderir. Yayıncı ayrıldığında pilot devralır. Hediye fiyatları, sohbet komutları, beğeniler ve kurtarma kuralları oyun çalışırken Devign başlatıcısındaki tablona uyar.

Etkileşimli oyunKontrol yayıncıda kalır

Asıl oyuncu yayıncıdır ve oyunu fiilen o yönetir. İzleyiciler hediyeler ve diğer etkileşimlerle oyuna etki eder, engeller, hız artışları, karakterler veya olaylar tetikler, ama kontrolü asla ellerine almazlar.

DESTEKLENEN CANLI OLAYLAR

HediyelerBeğenilerYorumlarTakiplerPaylaşımlar

İşe yarayan hediyeler

Aşağıdaki her hediye, bir izleyici gönderdiğinde oyunun gidişatını değiştirir. Yanındaki sayı, TikTok'un izleyiciden aldığı coin miktarıdır.

  • Rose1 coin
  • Finger Heart5 coin
  • Doughnut30 coin
  • Perfume20 coin
  • GG1 coin
  • Hand Heart100 coin
  • Sunglasses199 coin
  • TikTok1 coin

Sohbetin yazabilecekleri

Bu kelimeler LIVE sohbetinde çalışır ve izleyiciye hiçbir şeye mal olmaz. İzleyen herkes, tur sürerken bunlardan birini yazabilir.

  • go
  • chaos

MİNİMUM GEREKSİNİMLER

İşletim sistemi
Windows 10 64-bit veya üzeri
İşlemci
Dört çekirdek 2,5 GHz
Bellek
8 GB RAM
Ekran kartı
DirectX 12 / Shader Model 6
Ağ
Geniş bant, 10 Mbit/s veya üzeri

Şu adlarla da aranır

İnsanların bu oyunu ararken kullandığı diğer adlar.

  • TikTok LIVE için şehir koşu oyunu
  • yayıncılar için interaktif şehir koşu oyunu
  • izleyicilerin hediyelerle kontrol ettiği şehir koşu oyunu
  • TikTok LIVE için sonsuz arcade oyunu
  • yayıncılar için interaktif sonsuz arcade oyunu
  • izleyicilerin hediyelerle kontrol ettiği sonsuz arcade oyunu
  • Divine Man TikTok LIVE oyunu
  • Divine Man interaktif yayıncı oyunu

Divine Man: sık sorulan sorular

Divine Man TikTok LIVE için bir oyun mu?
Evet. Divine Man, TikTok LIVE yayıncıları için yapılmış bir şehir koşu oyunu. Windows'ta Devign başlatıcısından oynarsınız; izleyicileriniz oyunun gidişatını Hediyeler, Beğeniler, Yorumlar, Takipler, Paylaşımlar ile etkiler.
TikTok LIVE için şehir koşu oyunu var mı?
Evet: Divine Man. İnsanlar onu TikTok LIVE için şehir koşu oyunu, yayıncılar için interaktif şehir koşu oyunu, izleyicilerin hediyelerle kontrol ettiği şehir koşu oyunu gibi adlarla da arar.
İzleyiciler Divine Man oyununu nasıl kontrol eder?
TikTok LIVE olaylarıyla: Hediyeler, Beğeniler, Yorumlar, Takipler, Paylaşımlar. Hediye tablosu ve sohbet komutları bu sayfada listelenir; oyunu yayıncı oynar, izleyiciler oyunu etkiler.
Divine Man oynamak için neye ihtiyacım var ve ne kadar?
64 bit Windows 10 bilgisayar ve Devign başlatıcısı. 4,99 $ / ay. Telefon numaranızı doğruladığınızda ilk 7 gününüz ücretsiz. Devign ajansının yayıncıları için ücretsizdir.

Tümüne göz at

Tümünü gör
ETKİLEŞİMLİAÇIK BETAPlummet

Altında dönen, düşen ve parçalanan neon bir yamaçtan bir topla aşağı in. Platformdan platforma zıpla, seni uzun boşlukların üzerinden fırlatan rampaları kullan ve kenarlardan uzak dur; bu sırada izleyicilerin seni yana iter, tepeye geri çeker ve ne kadar ilerleyeceğine karar verir.

HediyelerBeğenilerYorumlar
Devign36 MB
ETKİLEŞİMLİAÇIK BETATumbler

Basılı tut, bırak ve şişeyi bir sonraki platforma indir. Gösterge boşluğun istediği gücü işaretler ve oyunun tamamı tam o anda bırakmaktır. Bunun ne kadar zor olacağına izleyicilerin karar verir: bazı hediyeler pisti genişletir, göstergeyi işarette dondurur ve şişeyi havadayken iter; diğerleri pisti daraltır, işareti gizler, inişi kaygan yapar ve seni rüzgârla kenardan atar.

HediyelerBeğenilerYorumlar
Devign41 MB
ETKİLEŞİMLİAÇIK BETASwitchback

Tek tuş, iki yön ve arkanda dağılan bir yol. Bloklardan oluşan bir şeritte yuvarlan ve her köşede dönmek için bas. Bunun ne kadar zor olacağına izleyicilerin karar verir: bazı hediyeler yolu genişletir, düzleştirir, topu yavaşlatır ve senin yerine bir viraj alır; diğerleri yolu daraltır, seni hızlandırır, sahte bir kol ekler ve zemini ayağının altından çeker.

HediyelerBeğenilerYorumlar
Devign36 MB
ETKİLEŞİMLİAÇIK BETASwish

Topu yukarı atmak için dokun, bırak ve düşsün; içinden geçtiği her kırmızı halka tabloya kalp demektir. Hiçbirini kaçırma, çarpan izleyiciler durmayan bir sayıya LEGENDARY diye bağırana kadar yükselir. Gerisi izleyicilerinin elinde: hediyeler halkaları genişletir, hizalar, sana bir kalkan, bir roket ve bir ateş modu verir ya da halkaları daraltır, dağıtır, seni ekranın öbür yanına iter ve kalpleri doğrudan geri alır.

HediyelerBeğenilerYorumlar
Devign36 MB